Mieszkanie po remoncie z garażem Stawiski Rabat !!

Mieszkanie | Sprzedaż | Stawiski, ul. Smolniki

195 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
195 000 PLN
Cena za m2
3 876 PLN
Powierzchnia
50,30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1 / 2
Numer oferty
1658/15636/OMS

Opis

Cena mieszkania z garażem, budynkiem gospodarczym, ogródkiem 195 000 zł Rabat!!!!!
Przedstawiamy państwu ofertę przytulnego i funkcjonalnego mieszkanie  o powierzchni 50,30 m² w spokojnej miejscowości Smolniki (gmina Stawiski , powiat kolneński, woj. podlaskie).
 Nieruchomość znajduje się w budynku wielorodzinnym na 1 piętrze. Składa się z 2 pokoi, kuchni z jadalnia, łazienki oraz holu. Mieszkanie przeszło generalny remont 4 lata temu – wymieniono: instalację elektryczną, hydrauliczną, dodatkowo zostało wykonane docieplenie ścian oraz sufitu. Mieszkanie posiada ogrzewanie podłogowe, piec elektryczny oraz bojler na wodę. W nieruchomości zostały wymienione okna oraz drzwi wejściowe do mieszkania.
 
 Dodatkowe pomieszczenia i udogodnienia:
 Do mieszkania przynależy  piwnica o powierzchni 8,7 m2, budynek gospodarczy 10 m2, garaż wyposażony w kanał o pow. 18 m2 oraz ogródek.
Lokalizacja:
 Smolniki to spokojna miejscowość położona w gminie Stawiski, otoczona terenami zielonymi. Dojazd do miasta Kolno zajmuje około  10 minut, Łomży 25 min.
 Atuty oferty:
 -  po generalnym remoncie,
 - wymienione instalacje (elektryczna i hydrauliczna),
 - piwnica, budynek gospodarczy, garaż z kanałem, ogródek,
-  spokojna i zielona okolica,
-  zalew Stawiski jedynie 1300 m od mieszkania.
 Media:
- kanalizacja,
- wodociąg miejski,
- światłowód.
Zaproponuj swoją cenę !!!

Zadzwoń! Umów się na bezpłatną i bezpieczną prezentację.
Łukasz Wszeborowski, tel.  797 817 821
Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji dzięki: -
nadzorowi licencjonowanego Pośrednika – polisie OC Pośrednika.

Łukasz Wszeborowski

Łukasz Wszeborowski

Doradca ds. nieruchomości

Dodatkowe informacje

Winda
Nie
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Teren ogrodzony
Tak
Dostępne w okolicy
Sklep, Las, Plac zabaw
Komunikacja
Autobus

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Korona Real Estate Sp. z o.o. z siedzibą przy Legionowa 28 lok.103A, 15-281 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@koronanieruchomosci.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com