Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne
4-pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Feliksa Filipowicza w Białymstoku. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dwóch oddzielnych pokoi oraz łazienki. Mieszkanie posiada również oddzielną toaletę, co zapewnia większą wygodę dla mieszkańców i ich gości.
Powierzchnia mieszkania wynosi 75,54 m2. (78,86 m2 wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych).
Zastosowane rozwiązania projektowe, takie jak odpowiednie kolory, materiały i elementy dekoracyjne, tworzą harmonijną atmosferę i estetyczny wygląd wnętrz.
Salon z aneksem kuchennym jest centralnym punktem mieszkania, tworząc przestrzeń do spotkań, wspólnego gotowania i relaksu. Dodatkowo, z salonu istnieje możliwość wyjścia na balkon o powierzchni blisko 12 m2, gdzie można cieszyć się świeżym powietrzem i pięknym widokiem.
Tafle luster w salonie sprawiają, że pomieszczenie wydaje się jeszcze bardziej przestronne i jasne. Odbijając światło, lustra rozpraszają je w całym wnętrzu, nadając mu lekkości i głębi. Dodatkowo, pełnią funkcję dekoracyjną, dodając elegancji i stylu. Odbicia światła tworzą niezwykłą atmosferę, a wieczorem stanowią centralnym punkt uwagi w wystroju wnętrza. Zastosowanie tafli luster w projekcie wnętrza salonu stanowi doskonały przykład wykorzystania nowoczesnych i kreatywnych rozwiązań w aranżacji pomieszczeń.
Podobne rozwiązania projektowe znalazły zastosowanie również w łazience. Projektant wnętrz zadbał o to, aby ta przestrzeń była nie tylko funkcjonalna, ale również estetyczna i pełna wyrafinowania. Wykorzystano wysokiej jakości materiały, które tworzą spójną i luksusową całość. Zastosowano nowoczesne armatury, designerskie akcesoria oraz starannie dobraną kolorystykę, aby stworzyć miejsce relaksu i odprężenia.
Sypialnia zapewnia intymność i relaks, a dwa oddzielne pokoje idealnie nadają się jako pokoje dziecięce, gabinety lub przestrzenie do pracy lub hobby.
Blaty w kuchni i na wyspie wykonane są z kamienia. Wyposażenie kuchni: sprzęt wysokiej klasy, m.in. piekarnik, mikrofalówka oraz płyta indukcyjna marki Bosch, zmywarka Siemens i okap Globalo. Wewnętrzne drzwi pochodzą od renomowanej firmy Porta i posiadają zamki magnetyczne. Okna, w tym drzwi balkonowe, zostały wyposażone w plisy i moskitiery.
Dodatkowym atutem jest blisko położona komórka lokatorska o powierzchni 3,3 m², znajdująca się na tym samym piętrze, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Optymalne wykorzystanie przestrzeni, wbudowane szafki i przechowywanie oraz staranne dopasowanie mebli i dodatków sprawiają, że mieszkanie jest nie tylko estetyczne, ale również bardzo wygodne i praktyczne do codziennego użytku.
Budynek został oddany do użytku w 2021 r, Składa się z ośmiu pięter, winda. Do dyspozycji mieszkańców jest parking podziemny i naziemne miejsce postojowe.
Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia dwustanowiskowego garażu z drzwiami automatycznymi sterowanymi pilotem, który jest usytuowany w tym samym kompleksie nieruchomości.
W pobliżu: sklep spożywczy Arhelan, przedszkole, plac zabaw z boiskiem oraz przystanek autobusowy. Wygodny dojazd do centrum.
Zadzwoń! Umów się na bezpłatną i bezpieczną prezentację.
Opiekun oferty: Wojtek Buszko tel. 577 934 777
Tylko u nas GWARANCJA bezpieczeństwa przeprowadzenia transakcji dzięki: - nadzorowi licencjonowanego Pośrednika - polisie OC Pośrednika
ZAPYTAJ NAS O NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE KREDYTOWE. KUPUJ BEZPIECZNIE Z KORONĄ NIERUCHOMOŚCI.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.