Od niemal 10 lat pozycjonujemy się jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych i innowacyjnych marek na podlaskim rynku nieruchomości,  ale także jako pracodawca pierwszego wyboru tej branży. Od samego początku naszym celem było zbudowanie zespołu, którego sukces stał się sukcesem całej firmy i sukcesem firmy, który stał się sukcesem każdego z naszych doradców. Dbamy o swój wyjątkowy zespół specjalistów - każdej osobie, którą zaprosiliśmy do współpracy daliśmy najlepsze narzędzia na rynku – najwyższą w regionie prowizję sprzedaży oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu pośrednictwa, za który odpowiada. Pozwoliliśmy wybrać najbardziej optymalną formę współpracy i zabraliśmy „sufit” , pozwalając każdemu z Nas decydować o tym ile zarobi bez żadnych limitów. Jesteśmy pracodawcą, który kładzie ogromny nacisk na rozwój – z nami nie staniesz w miejscu, a my zrobimy wszystko, abyś podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych aktualizował i poszerzał swoją wiedzę. 

Jeżeli czujesz, że chciałbyś stać się częścią czegoś większego niż tylko „Zwyczajne  Biuro Nieruchomości” sprawdź ofertę poniżej.

Doradca ds. Nieruchomości
 
Miejsce pracy: Białystok, woj. podlaskie
 
 

 

 

 

 

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” – Henry Ford

 

Posiadasz doświadczenie zawodowe związane z  tematem nieruchomości? Praca z klientem jest zawsze wyzwaniem, nigdy problemem? Poszukujesz miejsca, które pozwoli Ci zbudować swoją markę w randze eksperta?

Jesteśmy miejscem, które doceni każde z powyższych.

Kreuj z nami bezkonkurencyjną jakość!

Twój zakres obowiązków:

 • pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości

 • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami

 • przygotowywanie ofert i prezentacje

 • współpraca z notariuszami, deweloperami i innymi biurami

Nasze wymagania:

 • Chęć i umiejętność uczenia się i zdobywania nowych kompetencji

 • Wysoki poziom komunikatywności i kultury osobistej

 • Zaangażowanie i konsekwencja w działaniu

 • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy:

 • Najwyższą prowizję na rynku w regionie

 • Wybraną formę współpracy

 • Kompleksowe wsparcie prawne, finansowe i marketingowe, które pozwoli Ci przeprowadzić każdą transakcję

 • Świetnie wyposażoną i wygodną przestrzeń do pracy w centrum Białegostoku

 • Damy Ci swoją uwagę i czas - u nas masz realny wpływ na to, w którym kierunku chcesz się rozwijasz. Nasz zespół łączy nie tylko nasze  logo – łączą nas wartości, pasja i kreatywność działania

                                                                                

    •     wysokie      wynagrodzenie prowizyjne
    • pracę w świetnym zespole i przy wsparciu doświadczonych pośredników i sprzedawców
    • gotową bazę nieruchomości i klientów
    • najlepsze szkolenia sprzedażowe dostępne na polskim rynku
    • sprzęt do pracy: laptop, telefon, aparat fotograficzny 
    • komfortowe warunki pracy, nowoczesne biuro w centrum miasta 

         Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV 

na adres mailowy: biuro@koronanieruchomosci.pl lub kontakt telefoniczny

tel. : 602 467 771 lub  kom. 666 391 777

 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Korona Nieruchomości Dominika Makałus z siedzibą w Białymstoku przy ul. Świętojańskiej 8/1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko doradcy ds. nieruchomości.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Korona Nieruchomości Dominika Makałus z siedzibą w Białymstoku przy ul. ul. Świętojańska 8/1 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. 

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@koronanieruchomosci.pl

 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko doradcy ds. nieruchomości przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 3 lata. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 3 lata. 

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. 

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail biuro@koronanieruchomosci.pl lub bezpośrednio pod adresem: Korona Nieruchomości Dominika Makałus ul. ul. Świętojańska 8/1 15-085 Białystok.