Doradca ds. nieruchomości
Miejsce pracy: Białystok

     Poszukujemy osób doświadczonych, zaangażowanych w pracę, dyspozycyjnych, szczególnie takich, które mają już osiągnięcia w branży obrotu nieruchomościami. Zapewniamy komfortowe miejsce pracy, gdzie nie ma szklanego sufitu i jeśli spełniasz powyższe wymagania i dodatkowo wykażesz się pracowitością oraz determinacją w osiąganiu celu to gwarantujemy Ci że zarobki, świetna atmosfera w pracy oraz pomoc drugiego człowieka pracującego z Toba ramię w ramię spowoduje, że nie będziesz szukać możliwości pracy na własny rachunek lub w innym biurze nieruchomości.

W naszym biurze wszyscy jesteśmy ważną częścią firmy i każdy doradca ma  wpływ na kierunek rozwoju i systematyczny wzrost marki biura na rynku.
 
Pytasz jak to możliwe? Dzieje się tak bo mamy wspólny etos pracy, to zespół takich cech jak: uczciwość, sumienność, lojalność, koleżeńskość - wszystkie te cechy staramy się utrzymywać na wysokim poziomie i dlatego też tylko takich osób szukamy !
 
Jeśli w swoim życiu kierujesz się podobnymi zasadami i masz wymagane doświadczenie lub wiesz, że sprawdzisz się w tej branży to aplikuj już dziś ! 
 
Oferujemy formę zatrudnienia przewidującą własną działalność gospodarczą lub umowę zlecenie i najwyższe na rynku wynagrodzenie prowizyjne !

 

Opis stanowiska:

 • bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta
 • dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości
 • obsługa transakcji kupna-sprzedaży
 • pozyskiwanie nowych zleceń

Wymagania:

 • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
 • dyspozycyjność, wysoka etyka pracy
 • prawo jazdy kat. B (min. 2 lata)
 • doświadczenie w branży obrotu nieruchomościami będzie dużym atutem
 • sumienność, pracowitość, zaangażowanie

Oferujemy: 

   • wysokie wynagrodzenie prowizyjne
   • pracę w świetnym zespole i przy wsparciu doświadczonych pośredników i sprzedawców
   • gotową bazę nieruchomości i klientów
   • najlepsze szkolenia sprzedażowe dostępne na polskim rynku
   • sprzęt do pracy: laptop, telefon, aparat fotograficzny 
   • komfortowe warunki pracy, nowoczesne biuro w centrum miasta 

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV 

CV prześlij na adres mailowy: biuro@koronanieruchomosci.pl lub zadzwoń i umów się na rozmowę

tel. : 85 733 37 82 lub  kom. 666 391 777

 

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Korona Nieruchomości Dominika Makałus z siedzibą w Białymstoku przy ul. Legionowej 28 lok.102 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko doradcy ds. nieruchomości.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych w przyszłości, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Korona Nieruchomości Dominika Makałus z siedzibą w Białymstoku przy ul. Legionowej 28 lok.102 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. 

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@koronanieruchomosci.pl

 

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. 

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. 

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko doradcy ds. nieruchomości przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 3 lata. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 3 lata. 

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. 

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail biuro@koronanieruchomosci.pl lub bezpośrednio pod adresem: Korona Nieruchomości Dominika Makałus ul. Legionowa 28 lok.102 15-281 Białystok.