Firma KORONA Nieruchomości od 2013 roku świadczy usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Oferujemy pełną obsługę w zakresie sprzedaży, zakupu i wynajmu: lokali mieszkaniowych, domów, działek oraz obiektów komercyjnych. Nasi doradcy ds. nieruchomości zapewniają kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi kredytowej a działania reklamowe, marketingowe i organizacyjne dopasowujemy do współczesnych wymagań i oczekiwań rynku. Naszą skuteczność opieramy na sprawdzonych procedurach działania.  

            Głównym celem do którego dążymy jest pełna satysfakcja naszych Klientów poprzez świadczenie usług w sposób odpowiedzialny i w pełni profesjonalny. Transakcje przeprowadzamy rzetelnie i skutecznie na każdym etapie; pozostajemy do dyspozycji naszych klientów również po wydaniu nieruchomości. Działamy w oparciu o licencję nr 12825, a transakcje zawarte z udziałem firmy objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

       Klienci w naszym biurze są obsługiwani kompleksowo: począwszy od procesu wyboru, zakupu ( lub sprzedaży, wynajmu) aż do sfinansowania transakcji (zawsze jesteśmy obecni na akcie notarialnym lub umowie najmu), pomagamy załatwić wszelkie sprawy około transakcyjne tj. ubezpieczenie, wydanie nieruchomości i przepisanie umów z dostawcami mediów.

Zdecydowana większość naszych klientów jest zadowolona z  naszych usług i poleca nas dalej !

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy Zespół Biura Nieruchomości KORONA

Najlepszą rekomendacją jest dla nas zadowolony Klient 

 

Serdecznie zapraszamy do naszego biura przy ulicy

Legionowej 28 lok.102 na I piętrze